Loading...

BAŞARI HİKYALERİMİZ

Ziylan Group | LinkedIn
Flo Mağazacılık

Ziylan Group bünyesinde faaliyet göstermekte olan,

Flo Gürcistan ( 7 Mağaza )  ve  Flo Kazakistan (25 mağaza) ‘a  1C:Retail 2.2 , 1C :  Accounting , 1C:Payroll ve 1C:Trade yazılımlarına 1C:Enterprise 8.3 platformu üzerinde Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde danışmanlık, yazılım ve eğitim hizmetlerini başarı ile vermektedir.

Ayrıca,  FLO mağazalarının 1C:Retail 1.0 dan,  Retail 2.2 ye geçiş projelerini ve sonrasında ki 1C:Accounting ve 1C:Payroll ile entegrasyonlarını ve ayrıca Türkiye tarafı ile 1C:Retail – SAP Entegrasyonunu başarı ile tamamlanmıştır.

Platforma ve mağazacılığa hakimiyet gerektiren kabiliyetimiz ile Kazakistan ve Gürcistan da toplam 32 mağazanın, 30 iş günü içerisinde 2.2 geçişi sağlanmıştır. Bu geçiş neticesinde mağaza server donanım, lisanslama ve teknik destek ile ilgili maliyetlerden (mağaza başı yaklaşık 6.000 USD – 8.000 USD ) maliyetlerde azalma  yakalanmış olup, kasa işlemlerinde hız ve performans artışı ve büyük bir esneklik elde edilmiştir.

Güncel durumda FLO bünyesine danışmanlık veren firmamız Uniqbis yazılım, support ve danışmanlık kadroları ile hizmetlerine devam etmektedir. Hizmetlerimiz ölçülebilir platfomlar ile takip edilmekte olup, SLA hedeflerimiz % 98.7 oranındaki başarı ile sürdürülmektedir.

Destek seviyesi olarak 1., 2., 3. Seviye yazılım geliştirme ve support hizmetlerimizle FLO Kârlılığına ve bütünlüğüne hizmet etmekten gurur duymaktayız.

Proje sürecinde FLO yazılım ve support ekiplerine gerekli eğitimler verilerek mağaza destek hizmetlerinin Ziylan Türkiye bünyesinde verilmesi sağlanmıştır.

Birbirinden bağımsız 8 konuda proje başlatılmış olup, projelerin hayata geçişi ile devam eden iyileştirme gözlemlerimizin sunacağı geliştirmeler yine proje onayına sunulacaktır.